6595 results | Page 3 of 138
12 24 48
For sale $137,500
1600 43 Avenue Unit# 32, Vernon, British Columbia

1600 43 Avenue Unit# 32

Vernon, British Columbia

1 Bedroom 1 Bathroom 644 ft2
Royal LePage Downtown Realty
For sale $2,495,000
43 Sigalet Road, Lumby, British Columbia

43 Sigalet Road

Lumby, British Columbia

4 Bedroom 2 Bathroom 2,130 ft2
Royal LePage Downtown Realty
For sale $2,495,000
43 Sigalet Road, Lumby, British Columbia

43 Sigalet Road

Lumby, British Columbia

4 Bedroom 2 Bathroom 2,130 ft2
Royal LePage Downtown Realty
For sale $874,900
550 Glenmeadows Road Unit# 100, Kelowna, British Columbia

550 Glenmeadows Road Unit# 100

Kelowna, British Columbia

4 Bedroom 3 Bathroom 2,704 ft2
Stilhavn Real Estate Services
For sale $1,488,000
2281 Coldwater Drive, Kamloops, British Columbia

2281 Coldwater Drive

Kamloops, British Columbia

5 Bedroom 4 Bathroom 3,567 ft2
Exp Realty (Kamloops)
For sale $899,000
4016 PEBBLE BEACH Drive, Osoyoos, British Columbia

4016 Pebble Beach Drive

Osoyoos, British Columbia

3 Bedroom 5 Bathroom 2,638 ft2
RE/MAX Realty Solutions
For sale OPEN HOUSE $475,000
1835 Nancee Way Court Unit# 39, Kelowna, British Columbia

1835 Nancee Way Court Unit# 39

Kelowna, British Columbia

3 Bedroom 2 Bathroom 1,150 ft2
Exp Realty (Kelowna)
For sale $150,000
1528 VALLEYVIEW Crescent, Cache Creek, British Columbia

1528 Valleyview Crescent

Cache Creek, British Columbia

RE/MAX Kamloops
For sale $1,985,000
515 Wren Place Unit# 171, Kelowna, British Columbia

515 Wren Place Unit# 171

Kelowna, British Columbia

5 Bedroom 5 Bathroom 5,284 ft2
Sotheby's International Realty Canada
For sale $2,750,000
6564 Monck Park Road, Merritt, British Columbia

6564 Monck Park Road

Merritt, British Columbia

5 Bedroom 5 Bathroom 4,022 ft2
Landquest Realty Corp. (Interior)
For sale OPEN HOUSE $419,900
2100 55 Avenue Unit# 66, Vernon, British Columbia

2100 55 Avenue Unit# 66

Vernon, British Columbia

2 Bedroom 2 Bathroom 974 ft2
RE/MAX Vernon
For sale $1,198,000
1160 Bernard Avenue Unit# 1209, Kelowna, British Columbia

1160 Bernard Avenue Unit# 1209

Kelowna, British Columbia

3 Bedroom 3 Bathroom 2,034 ft2
RE/MAX Kelowna
For sale $1,399,000
291 Grange Drive, Vernon, British Columbia

291 Grange Drive

Vernon, British Columbia

4 Bedroom 3 Bathroom 2,760 ft2
RE/MAX Vernon
For sale $379,900
795 McGill Road Unit# 204, Kamloops, British Columbia

795 Mcgill Road Unit# 204

Kamloops, British Columbia

1 Bedroom 1 Bathroom 780 ft2
Royal LePage Westwin Realty
For sale $524,900
1945 GRASSLANDS Boulevard Unit# 4, Kamloops, British Columbia

1945 Grasslands Boulevard Unit# 4

Kamloops, British Columbia

4 Bedroom 4 Bathroom 1,889 ft2
RE/MAX Kamloops
For sale $308,800
2029 Parkcrest Avenue, Kamloops, British Columbia

2029 Parkcrest Avenue

Kamloops, British Columbia

Brendan Shaw Real Estate Ltd.
For sale $739,900
6841 46 Street NE, Salmon Arm, British Columbia

6841 46 Street Ne

Salmon Arm, British Columbia

3 Bedroom 3 Bathroom 2,117 ft2
Century 21 Assurance Realty Ltd
For sale OPEN HOUSE $1,025,000
1273 KILLARNEY Street, Penticton, British Columbia

1273 Killarney Street

Penticton, British Columbia

3 Bedroom 2 Bathroom 1,950 ft2
Exp Realty
For sale $929,900
2710 BEACHMOUNT Crescent, Kamloops, British Columbia

2710 Beachmount Crescent

Kamloops, British Columbia

6 Bedroom 4 Bathroom 3,895 ft2
RE/MAX Kamloops
For sale $575,000
4340B Beach Avenue Unit# 209, Peachland, British Columbia

4340b Beach Avenue Unit# 209

Peachland, British Columbia

2 Bedroom 2 Bathroom 1,217 ft2
Royal LePage Kelowna
For sale $499,900
48 GALT Avenue Unit# 127, Penticton, British Columbia

48 Galt Avenue Unit# 127

Penticton, British Columbia

3 Bedroom 3 Bathroom 1,357 ft2
Exp Realty
For sale $900,000
5165 Trepanier Bench Road Unit# 253, Peachland, British Columbia

5165 Trepanier Bench Road Unit# 253

Peachland, British Columbia

2 Bedroom 3 Bathroom 2,242 ft2
Century 21 Assurance Realty Ltd
For sale $225,000
321 Yorkton Avenue Unit# 309, Penticton, British Columbia

321 Yorkton Avenue Unit# 309

Penticton, British Columbia

2 Bedroom 1 Bathroom 960 ft2
RE/MAX Penticton Realty
For sale $1,099,800
161 RUE CHEVAL NOIR, Kamloops, British Columbia

161 Rue Cheval Noir

Kamloops, British Columbia

5 Bedroom 3 Bathroom 2,836 ft2
Century 21 Assurance Realty Ltd
For sale $589,900
1850 Hugh Allan Drive Unit# 148, Kamloops, British Columbia

1850 Hugh Allan Drive Unit# 148

Kamloops, British Columbia

2 Bedroom 2 Bathroom 1,442 ft2
Exp Realty (Kamloops)
For sale $689,000
6563 Mountainview Drive, Oliver, British Columbia

6563 Mountainview Drive

Oliver, British Columbia

4 Bedroom 2 Bathroom 2,120 ft2
RE/MAX Wine Capital Realty
For sale $735,900
4208 33 Street, Vernon, British Columbia

4208 33 Street

Vernon, British Columbia

3 Bedroom 3 Bathroom 2,284 ft2
Team 3000 Realty Ltd
For sale $887,000
1260 23 Street SE, Salmon Arm, British Columbia

1260 23 Street Se

Salmon Arm, British Columbia

5 Bedroom 3 Bathroom 2,365 ft2
RE/MAX Shuswap Realty
For sale $1,678,000
10313 Long Road, Lake Country, British Columbia

10313 Long Road

Lake Country, British Columbia

4 Bedroom 4 Bathroom 3,910 ft2
Coldwell Banker Executives Realty
For sale $233,900
925 Leon Avenue Unit# 519, Kelowna, British Columbia

925 Leon Avenue Unit# 519

Kelowna, British Columbia

1 Bathroom 313 ft2
Century 21 Assurance Realty Ltd
For sale $999,000
869 McKenzie Road, Kelowna, British Columbia

869 Mckenzie Road

Kelowna, British Columbia

4 Bedroom 3 Bathroom 2,357 ft2
Real Broker B.c. Ltd
For sale $339,000
505 Browne Road Unit# 210, Vernon, British Columbia

505 Browne Road Unit# 210

Vernon, British Columbia

2 Bedroom 2 Bathroom 855 ft2
Real Broker B.c. Ltd
For sale $544,900
2022 PACIFIC Way Unit# 8, Kamloops, British Columbia

2022 Pacific Way Unit# 8

Kamloops, British Columbia

3 Bedroom 3 Bathroom 2,480 ft2
Century 21 Assurance Realty Ltd
For sale $399,000
57 12th Avenue, Lillooet, British Columbia

57 12th Avenue

Lillooet, British Columbia

3 Bedroom 1 Bathroom 1,280 ft2
Royal LePage Westwin Realty
For sale $1,999,000
161 Shuswap Street SW, Salmon Arm, British Columbia

161 Shuswap Street Sw

Salmon Arm, British Columbia

Real Broker B.c. Ltd
For sale $749,900
12850 Stillwater Court Unit# 11, Lake Country, British Columbia

12850 Stillwater Court Unit# 11

Lake Country, British Columbia

3 Bedroom 3 Bathroom 1,715 ft2
Royal LePage Kelowna Paquette Realty
For sale $680,000
3333 South Main Street Unit# 53, Penticton, British Columbia

3333 South Main Street Unit# 53

Penticton, British Columbia

2 Bedroom 2 Bathroom 1,470 ft2
Royal LePage Locations West
For sale $609,000
630 Enderby Mabel Lake Road, Enderby, British Columbia

630 Enderby Mabel Lake Road

Enderby, British Columbia

3 Bedroom 1 Bathroom 1,276 ft2
Coldwell Banker Executives Realty
For sale $484,900
1088 Sunset Drive Unit# 247, Kelowna, British Columbia

1088 Sunset Drive Unit# 247

Kelowna, British Columbia

1 Bedroom 1 Bathroom 564 ft2
2 Percent Realty Interior Inc.
For sale OPEN HOUSE $1,250,000
3010 Holland Road Unit# 3, Kelowna, British Columbia

3010 Holland Road Unit# 3

Kelowna, British Columbia

3 Bedroom 3 Bathroom 2,186 ft2
Royal LePage Kelowna
For sale OPEN HOUSE $1,275,000
3010 Holland Road Unit# 2, Kelowna, British Columbia

3010 Holland Road Unit# 2

Kelowna, British Columbia

3 Bedroom 3 Bathroom 2,186 ft2
Royal LePage Kelowna
For sale OPEN HOUSE $1,275,000
3010 Holland Road Unit# 4, Kelowna, British Columbia

3010 Holland Road Unit# 4

Kelowna, British Columbia

3 Bedroom 3 Bathroom 2,186 ft2
Royal LePage Kelowna
For sale $189,000
9A Riva Ridge Estates, Penticton, British Columbia

9a Riva Ridge Estates

Penticton, British Columbia

2 Bedroom 1 Bathroom 576 ft2
RE/MAX Penticton Realty
For sale $1,449,000
209 Summer Wood Drive, Kelowna, British Columbia

209 Summer Wood Drive

Kelowna, British Columbia

5 Bedroom 3 Bathroom 2,921 ft2
Century 21 Assurance Realty Ltd
For sale $408,000
922 DYNES Avenue Unit# 207, Penticton, British Columbia

922 Dynes Avenue Unit# 207

Penticton, British Columbia

1 Bedroom 1 Bathroom 588 ft2
Parker Real Estate
For sale $599,900
1020 Lanfranco Road Unit# 4, Kelowna, British Columbia

1020 Lanfranco Road Unit# 4

Kelowna, British Columbia

2 Bedroom 2 Bathroom 1,414 ft2
Royal LePage Kelowna
For sale OPEN HOUSE $1,295,000
3010 Holland Road Unit# 1, Kelowna, British Columbia

3010 Holland Road Unit# 1

Kelowna, British Columbia

3 Bedroom 3 Bathroom 2,186 ft2
Royal LePage Kelowna
For sale $415,000
260 Franklyn Road Unit# 114, Kelowna, British Columbia

260 Franklyn Road Unit# 114

Kelowna, British Columbia

2 Bedroom 2 Bathroom 978 ft2
Century 21 Assurance Realty Ltd
Search Properties